Szerelő munkára jelentkezés

Indította Gregorio Gonzalez, feb 14, 2020, 08:50 délután

« előző - következő »

Gregorio Gonzalez

feb 14, 2020, 08:50 délután Last Edit: feb 15, 2020, 09:15 délelőtt by fRiE
ClassFive - Tagfelvételi űrlap

MESÉLJ MAGADRÓL(15+ MONDAT)
/ -Jó napot! A nevem Gergő, 15 éves és viszonylag újonc rp-s. Tanuló vagyok, kisvárosban élek. Hobbim a gépezés, de a focinak élek. Szeretek kötekedni. A másokkal való beszélgetés sokszor nem megy nem vagyok bőszavú. Nem szeretek magyarázkodni mert nem vagyok túlzottan türelmes. Hangom lehet fura mert még nem mutáltam, nem is vagyok túl magas, de annál tanulékonyabb.  A foci sok időmet elveszi, de a többi minden a gépezésre és a tanulásra megy. A játékra térve, tavaly végén nagyon megkedveltem az rp-t. Előtte is szerettem, de úgy éreztem meg kell vennem a gta-t és elkezdtem játszani. Egy haverommal kezdtük és most is itt lesz a szerveren, csak nem szerelőként, de ez lényegtelen. Én sok videót nézek és Nerdhubtól kaptam kedvet jástzani. Az rp-be azt szeretem hogy bárkivel megismerkedhetsz és összebarátkozzhatsz akárhol is éljen. /

KARAKTERED NEVE ÉS TÖRTÉNETE (15-20 MONDAT)
/ -Név: Gregorio González Történet: Gregorio 1990.09.09-én született New Yorkban. Apja, Diego González spanyol bevándorló. Anyja, Sophia Miller ameikai állampolgár. Testvére, Esteban González, aki Gregoriohoz hasonlóan spanyol-amerikai államppolgár. A beszéd csak Gregorionak nehézkes, ő töri a beszédét. Kiskorában sok családi vitájuk volt, amiben sok stressz alakult ki. Ennek hatására elájul ha stresszes helyzetbe kerül. A testvérek ahogy betöltötték a 18-at külön költöztek tanulmányaik elvégzéséhez és megromlott A kapcsolatuk, nem beszéltek egymással. Gregorio letette az érettségit és elkezdett dolgozni. Úgy döntött, hogy kamionsofőr lesz. Egészen 29 éves koráig csinálta ezt, majd úgy döntött, hogy ideje váltani, mert nem egy izgalom dús munka. Beköltözött Los Santosba és csodával határos módon összetalálkozott testvérével. Onnantól kezdve kibékültek és tartják a kapcsolatot egymással. /

MIÉRT SZERETNÉL A FRAKCIÓ TAGJA LENNI?
/ -Szeretném kipróbálni magamat szerelőként mert szerintem érdekes munka és régóta vártam hogy az legyek, biztos hogy legelőször bakiznék de utána alkalmasnak találom magamat a szerelő munkához. Szeretem a járműveket, de a szerelésükhöz nem nagyon értek és szeretném megtanulni, mert valami biztos úgy van IRL is. /

MENNYI IDŐT TUDNÁL A FRAKCIÓRA FORDÍTANI NAPONTA/HETENTE?
/ -15 óra/hét nagyjából, ha bármi közbejön akkor szólok  /

EDIGGI TAPASZTALATOK SZERELŐ POZÍCIÓBAN
/ -Semmi, de tanulékony vagyok /

MIÉRT TÉGED VÁLASSZUNK ERRE POZÍCIÓRA?
/ -nagyon segítőkész és megértő embernek tartom magam ha segítség kell valakinek,azonnal szoktam kivéve ha fontos dolgom van éppen /

MIÓTA RP-ZEL?
/ -Másfél hónapja azaz 70 óra kb. /

MIK A CÉLJAID A SZERVEREN?
/ -Emberek megismerése és egy jó élet kialakítása /

fRiE

TinyPortal 1.6.4 © 2005-2019