Nevils D Brown Jelentkezése

Indította Nevils, feb 21, 2020, 06:42 délután

« előző - következő »

Nevils

OOC
Itt a szerepeden kívüli személyedre vagyunk kíváncsiak.

I. Életkorod
~ 19 ~
II. Beceneved
~ Ádám,Nevils~
III. Pár mondat magadról
~ Albert Ádám-nak hívnak és Budapesten élek. 19 éves múltam nem régen. Elég sok szerveren megfordultam már mint GTA V mint MTA.. Nagyon sokan ismer engem már a közösség és elég megbízható és segítőkész vagyok. Jelenleg számítógép szerelő vagyok így nagyon sok időm van. Szeretek más embereknek segíteni mint játékon mint valójában.. Nem rég nyitottam egy hostingot ami elég jól beindult direkt úgy gondoltam, hogy aki nem teheti meg ne fizessen olyan sok pénzt. Sok szervernek segítettem már mint Server Manager. ~
IV. Pár mondat a RolePlay múltadról
~ Sok szerveren előfordultam már mint frakció tag/leader mint admin/ServerManager/Tulajdonos. Leginkább azért vettek fel ilyen pozícióra mert ismertek és tudják mire vagyok képes.~
V. Miért szeretnél az LSPD-be csatlakozni?
~ Azért szeretnék ide jelentkezni kíváncsi vagyok arra, hogy itt hogyan vannak megoldva a rendszerek. Szeretek csapatban dolgozni. Szeretnék több emberrel együtt dolgozni. Minden szerveren kipróbálom magamat, hogy ki hogyan vezeti a frakciót mennyire éli bele magát a rendőr a játékba. ~
VI. A többi jelentkező közül miért pont téged válasszunk?
~ Én is egy átlagos ember vagyok... Viszont nagyon sok jó tulajdonságom is van.. Szeretek az embereknek segíteni. Nem az a fajta vagyok aki parancsolgat más embereknek. Rugalmas az időbeosztásom akár bármikor tudok lenni és elég sok időt is tudnék fordítani a rendvédelemre. ~

IC
Itt a karakteredre és annak jellemeire, adataira vagyunk kíváncsiak.

I. Vezetékneve
~ Nevils ~
II. Keresztneve
~ Brown ~
III. Édesanyja leánykori neve
~ Kiss Mária~
IV. Születési helye, ideje
~ Los Santos 1987.12.01~
V. Előző munkahelyei, és távozásának okai
~ Villanyszerelő.. Elegem volt már abból, hogy mindig ugyan azt kelet csináljam.. Én nem erre születtem.~
VI. Tanulmányai
~ Villanyszerelő, Számítógépszerelő,  ~
VII. Miért pont az LSPD állományát választja következő munkahelyének?
~ Apám is rendőr volt és sajnos ő már nem él.. Megbeszéltük azt, hogy amint elmúlok 18 éves ott dolgozhatok. Megígértem neki, hogy ott fogok dolgozni és ez így is lesz. Kis koromban mindig a rendőrségről álmodtam. ~
VIII. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
~ Igen ~
IX. Büntetett előéletű-e?
~ Nem~

Krisz Ravennov

Tisztelt Nevils Brown!

Kérem amint tud jelentkezzen a rendőrségen(discordon) egy személyes elbeszélgetés erejéig!

Üdvözlettel Krisz Ravennov!
Los Santos Police Department
Krisz Ravennov
Captain II

TinyPortal 1.6.4 © 2005-2019