Fred David jelentezése.

Indította AgFred, feb 23, 2020, 09:34 délután

« előző - következő »

AgFred

feb 23, 2020, 09:34 délután Last Edit: feb 23, 2020, 09:56 délután by AgFred

OOC
Itt a szerepeden kívüli személyedre vagyunk kíváncsiak.

I. Életkorod
~ 23 éves vagyok, májusba töltöm a 24et. :) ~
II. Beceneved
~ Nem nagyon van becenevem Dávidvan szoktak hívni :D ~
III. Pár mondat magadról
~ Mint azt már fentebb irtam 23 éves múltam szakács-cukrészként végeztem és ebben is dolgozok, szabadidőmben elég sokat játszom :D Anno kosaraztam csapatban, utána csak hobbi szinten haverokkal. Hát nem tudoom még mit mondhatnék el. :) ~
IV. Pár mondat a RolePlay múltadról
~ Már egy jó pár éve volt, hogy elkeztdük még anno a SA:MPon az RPt SeeRPGn azt hiszem ez volt a szerve neve, ahol 1500+órát beleraktunk, ezután jött az MTAs RP szerverek itt azért annyit nem de olyan 500-600órám itt is volt. Tavaly kezdtem el újra az RP és ekkor már a GTA V Voice szerverei a FiveM-el sikerült megismerkednem ahol idáig játszottam. ~
V. Miért szeretnél az LSPD-be csatlakozni?
~ Legtöbb szerveren ahol eddig játszottam mindig az illegális frakciókban voltam és szeretnék most a másik oldalon tevékenykedni! ~
VI. A többi jelentkező közül miért pont téged válasszunk?
~ Hát azt nem tudom, hogy a többiek közül miért pont én lennék a legjobb, de azt tudom, hogy nem szoktam 2hetente másik frakcióba járkálni, ha sikerül bejutnom egybe akkor szeretném ha ott tudnék minél jobb eredményeket elérni. SZeretem azt ha egy közösségben tudunk jókat RPzni, akciókon rélszt venni. ~

IC
Itt a karakteredre és annak jellemeire, adataira vagyunk kíváncsiak.

I. Vezetékneve
~ Fred ~
II. Keresztneve
~ David ~
III. Édesanyja leánykori neve
~ Alisa Bernadett ~
IV. Születési helye, ideje
~ 1996,05,16 Brooklynban születtem ~
V. Előző munkahelyei, és távozásának okai
~ Mióta a városban élek azót a Pizza Hutnál dolgozom mint pizza futár, idáig semmi panasz nem volt rám, szorgosnak tartom magam és mindig probálok a maximumra törekedni.
 ~

VI. Tanulmányai
~ Általános iskolai tanulmányaimat a Brooklyn Arts & Science Elementary School-ban végeztem el 2004-2012ig utána tanulmányaimat folytattam az Eleanor Roosevelt High School-ban amit sikeresen befejeztem 2017ben. Éretsségi után egy Biztonsági cégnél kaptam munkát mint biztonsági őr, ehez elkelett végeznem egy tanfolyamot is.
[/b] ~

VII. Miért pont az LSPD állományát választja következő munkahelyének?
~ Mert ahol éltem ott csak a bünözést láttam plusz a sok ártatlant akik a banda hárorúnak köszönhetöen életüket vesztették és szeretnék ez elen tenni, aminek az egyik legjobb modját abban látom, ha a rendőri állomány kötelékében tudok szolgálni és védeni. ~
VIII. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
~ Igen amint a városba érkeztem ez volt az első, mivel a pizza hut is ezt kérte! ~
IX. Büntetett előéletű-e?
~ Nem, soha nem voltam büntetve. ~

Oberth

Délután felveszlek, nem szeretnénk várni tovább!

TinyPortal 1.6.4 © 2005-2019