Fred Robert

Indította Vérholló, feb 23, 2020, 10:15 délután

« előző - következő »

Vérholló

OOC
Itt a szerepeden kívüli személyedre vagyunk kíváncsiak.

I. Életkorod
~ 19 éves vagyok. ~
II. Beceneved
~ Hajas/Haji/Robi ~
III. Pár mondat magadról
~ Hajas Róbertnek hívnak 19 éves vagyok. Érettségi elött állok. Katonai alapismereteket tanulok mint szakma, de ez persze csak orientáció vagy is azt jelenti hogy simma gimmnáziumba járok. ~
IV. Pár mondat a RolePlay múltadról
~ Másfél éve kezdtem el az rpt a FiveM-en. Ősszesen 2 szerveren játszottam eddig.  ~
V. Miért szeretnél az LSPD-be csatlakozni?
~ Mint a két szereveren az illegális oldalon tevékenykedtem és most ki szeretném probálni a legális frakciót is. ~
VI. A többi jelentkező közül miért pont téged válasszunk?
~ Szeretek csapatba dolgozni és a kihívásokat, és ennek megfelelően mindig a legjobbra törekszem. ~

IC
Itt a karakteredre és annak jellemeire, adataira vagyunk kíváncsiak.

I. Vezetékneve
~ Fred ~
II. Keresztneve
~ Robert ~
III. Édesanyja leánykori neve
~ Alisa Bernadett ~
IV. Születési helye, ideje
~ Brooklyn-ban születtem 1998.09.11. ~
V. Előző munkahelyei, és távozásának okai
~ Mikor a városba érkeztem Újságkihordonak álltam a helyi szerkeztőségnél,a jogosítvány megszerzése miatt. Amikor megszereztem a jogosítványt akkor taxi társaságtól kaptam egy állás lehetőséget. Anyagi okok miatt kerültem a Pizza Hut csapatába mint pizza futár mint jelenleg szorgalmasan és becsületesen végzem.  ~
VI. Tanulmányai
~ Általános iskolai tanulmányaimat a Brooklyn Arts & Science Elementary School-ban végeztem el 2006-2014ig utána tanulmányaimat folytattam az Eleanor Roosevelt High School-ban amit sikeresen befejeztem 2019-ben. Jelentkeztem egy altiszti akadémiára ahol el is végeztem egy egy éves alapkiképzést. ~
VII. Miért pont az LSPD állományát választja következő munkahelyének?
~ Sok rosszat láttam az életembe és Bátyámmal megfogadtuk Édesanyánk halálakor, hogy tenni fogunk az ártatlan emberek védelméért, ezért szeretnék egy olyan közösséghez tartozni mint a Los Santosi Police Departmant, ahol a játszótéri petíciókon kívül valami hasznosat is tudok tenni a bűnözés ellen. ~
VIII. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
~ Igen ~
IX. Büntetett előéletű-e?
~ Nem ~

Oberth

Délután felveszlek, nem szeretnénk várni tovább!

TinyPortal 1.6.4 © 2005-2019