Carlos Morello//Kroooki jelentkezése.

Indította Kroooki, feb 25, 2020, 11:18 délután

« előző - következő »

Kroooki

OOC
Itt a szerepeden kívüli személyedre vagyunk kíváncsiak.

I. Életkorod
~ 22 ~
II. Beceneved
~ attila ~
III. Pár mondat magadról
~ Asztalos Attila vagyok jelenleg határrendészeten dolgozok időt azt már elég sokat tudok szánni a játékra Egy elég jókedvű időnként vicces pali vagyok és remélem a rendőrségen elég fasza rpket lehet össze hozni   ~
IV. Pár mondat a RolePlay múltadról
~ hát elég sok az pr tapasztalat see mtaban kb 500-600 orám van de inkább a gta 5 rpből van több ami már lassan üti az 1000 órát voltam már illegál leader illetve rendőr és swat leader is Night Fallon , WLS szerveren szintén de inkább illegálkodtam mert oda jobban kellett a segítség illetve admin is voltam pontosabban 3Admin úgy hogy a szabályokkal nincs probléma.  ~
V. Miért szeretnél az LSPD-be csatlakozni?
~ Nagyon egyszerű a válasz mivel van némi közöm a rendvédelemhez ezért úgy gondolom jobban fogok teljesíteni PD ként illegálkodás már nem vonz sajnos  ~
VI. A többi jelentkező közül miért pont téged válasszunk?
~ Hát azért mert egy idősebb korosztály vagyok illetve tisztában vagyok hogy is kell viselkedni egy PDs nek meg hát elég gyorsan tanulok is ha netán valami ujjat lehet tanulni meg hát elég gyorsan befogadnak az emberek a barátaim szerint elég jó fej természetem van. ~

IC
Itt a karakteredre és annak jellemeire, adataira vagyunk kíváncsiak.

I. Vezetékneve
~ Carlos ~
II. Keresztneve
~ Morello ~
III. Édesanyja leánykori neve
~ Olivia Morello  ~
IV. Születési helye, ideje
~ Miami 1998.04.12 ~
V. Előző munkahelyei, és távozásának okai
~ Rendőrségen dolgoztam előző városban SWAT parancsnok ként de Sajnos el kellett költöznöm az előző városból a családom miatt édesanyám betegségét csak itt tudták kezelni és csak én vagyok a családban a bátyám sajnos eltűnt szolgálat teljesítés közben édesapám pedig járőrözés közben halt meg . ~
VI. Tanulmányai
~ Rendészeti Szakgimnázium , Tiszti Főiskola ~
VII. Miért pont az LSPD állományát választja következő munkahelyének?
~ Röviden az előző városban is a rendvédelmet erősítettem ebben a városban is ezt szeretném csinálni.   ~
VIII. Rendelkezik érvényes vezetői engedéllyel?
~ Igen ~
IX. Büntetett előéletű-e?
~ Nem ~

Oberth

TinyPortal 1.6.4 © 2005-2019