Bloods Frakció

Indította Alfredo Carlos, feb 10, 2020, 11:14 délelőtt

« előző - következő »

Alfredo Carlos

Frakció Neve :
Bloods

Ruhák :
Y.G (Young Gangster): Torso-6, Undershirt-0, Top-88, Leg-62, Shoes-26,
O.Y.G (Original Young Gangster): Torso-6, Undershirt-0, Top-230, Leg-62, Shoes-26,
O.G (Original Gangster): Torso-3, Undershirt-0, Top-90, Leg-1, Shoes-127,
O.O.G (Double OG): Torso-8, Undershirt-0, Top-128, Leg-4, Shoes-7,
M.O.B (Member of Blood): Torso-2, Undershirt-38, Top-205, Leg-7, Shoes-12,
G.F. (God Fathers): Torso-2, Undershirt-, Top-5, Leg-43, Shoes-9,

Járművek:
1db Pénzszállító, 2db Sandking XL , 1db Turismo R

fRiE

Ne vedd sértésnek, de egy banda RP-be nem hiszem, hogy nagyon beleillene egy Turismo R! :o

Alfredo Carlos

Nem veszem sértésnek nem is Banda RP-re lesz használva hanem más tervünk van vele!

Vinnie Pazz

Idézetet írta: fRiE - feb 10, 2020, 11:19 délelőttNe vedd sértésnek, de egy banda RP-be nem hiszem, hogy nagyon beleillene egy Turismo R! :o

Miért ne férhetne bele egy Bloods banda RP-be egy sport autó? Csak felsorolnék 4 nevet Snoop Dogg, The Game, 2Pac, 6ix9ine! Akik tudomásom szerint mind fényűző életet élnek/tek! Ezáltal nem értem IC miért ne lehetne egy drágább sport autót RP-zni egy afroamerikai bandában?! :)

fRiE

feb 10, 2020, 01:48 délután #4 Last Edit: feb 10, 2020, 01:49 délután by fRiE
Idézetet írta: grgly1107 - feb 10, 2020, 12:48 délután
Idézetet írta: fRiE - feb 10, 2020, 11:19 délelőttNe vedd sértésnek, de egy banda RP-be nem hiszem, hogy nagyon beleillene egy Turismo R! :o

Miért ne férhetne bele egy Bloods banda RP-be egy sport autó? Csak felsorolnék 4 nevet Snoop Dogg, The Game, 2Pac, 6ix9ine! Akik tudomásom szerint mind fényűző életet élnek/tek! Ezáltal nem értem IC miért ne lehetne egy drágább sport autót RP-zni egy afroamerikai bandában?! :)

Rosszul fogalmaztam. Igen vannak az általad idézett 4 ember valóban ilyen életet élt és igen tévedtem ezzel kapcsolatban. Javitanám arra, hogy a kezdetbe nem illene szerintem. Én úgy állok hozzá, hogy épüljön fel 0-ról minden. az, hogy mindenki kap 4 autót, illetve lehet fegyvert is az már egy nagy dolog. (Hangsúlyozom szerintem!) ;)

Valentin Le Jacquemoud

Szia. Egyrészt egy bandának mi szüksége pénzszállítóra? Ti bandaként nem fogtok nagyrészt bankot rabolni, még mi is messze vagyunk tőle. Továbbá egy Turismo messze áll a ti RP köreitektől, viszont a Sandking az király. Ennyit tudok mondani. Szerintem ezeket hanyagoljátok, amit írtam. GL.

Vinnie Pazz

feb 10, 2020, 03:30 délután #6 Last Edit: feb 10, 2020, 03:32 délután by grgly1107
A pénzszállítóra mindenképpen szükségünk van, nem szeretném kifejteni a BLOODS bűnlajstromját! Természetesen teljesen más RP környezetben gondolkodunk bankrablás terén, mint más frakciók. fRiE utólagos válaszát átgondolva, a Turismo R elképzelhető, hogy egy meggondolatlan elkapkodott döntés volt, változtatunk rajta! :)

Valentin Le Jacquemoud

Remek, viszont a pénzszállítót esetleg kapcsolatteremtés terén maffiáktól is megszerezhetitek, mert egy banda honnan akasztana le egy pénzszállítót? De persze ti tudjátok, ebbe a részébe nem akarok beleszólni, a ti dolgotok, csak javaslat. ;)

Vinnie Pazz

Idézetet írta: Tauber - feb 10, 2020, 03:40 délutánRemek, viszont a pénzszállítót esetleg kapcsolatteremtés terén maffiáktól is megszerezhetitek, mert egy banda honnan akasztana le egy pénzszállítót? De persze ti tudjátok, ebbe a részébe nem akarok beleszólni, a ti dolgotok, csak javaslat. ;)

Mint ahogy Ti is megtudnátok szerezni kapcsolatteremtés terén egy "Őshonos" bandáktól a 4-5 lőfegyvert! :) Hiszen egy francia banda Amerikában honnan akasztana le fegyvereket?

Valentin Le Jacquemoud

Igaz, igaz, ebben tényleg valami. Viszont mi maffia vagyunk, nem banda. :D De mondom, ti tudjátok, ez csak javaslat volt. Sok sikert a frakcióhoz! :)

Bent

feb 11, 2020, 04:37 délután #10 Last Edit: feb 11, 2020, 05:41 délután by Bent
A rangok gondolom a következő képpen lennének, ha jól értelmezem.

0. Y.G (Young Gangster)
1. O.Y.G (Original Young Gangster)
2. O.G (Original Gangster)
3. O.O.G (Double OG)
4. M.O.B (Member of Blood)
5. G.F. (God Fathers)

Illetve játékban csak a rövidítés legyen igaz?
Turismo helyett akkor mi lesz?

Vinnie Pazz

Idézetet írta: Bent - feb 11, 2020, 04:37 délutánA rangok gondolom a következő képpen lennének, ha jól értelmezem.

0. Y.G (Young Gangster)
1. O.Y.G (Original Young Gangster)
2. O.G (Original Gangster)
3. O.O.G (Double OG)
4. M.O.B (Member of Blood)
5. G.F. (God Fathers)

Illetve játékban csak a rövidítés legyen igaz?
Turismo helyett akkor mi lesz?

Igen a rangokat így gondoltuk, elnézést ha  nem volt eléggé átlátható, legközelebb úgyelünk rá! A játékban csak a rövidítesek szerepeljenek. Illetve a Turismo R helyett egy Buccaneer-t szeretnénk! ;)

Bent

Tiszta sor, betettem mindet is. ;D
Viszont el is felejtettem mondani, hogy kellenének női ruhák is.

Vinnie Pazz

Idézetet írta: Bent - feb 11, 2020, 11:11 délutánTiszta sor, betettem mindet is. ;D
Viszont el is felejtettem mondani, hogy kellenének női ruhák is.

A női ruhákkal kapcsolatban, ha van rá lehetőség, hagynánk az illetőnek, hogy olyan ruhát vegyen amilyet szeretne, de ezt a Banda RP keretein belül!

Bent

Rendben, akkor meg is lennénk.

TinyPortal 1.6.4 © 2005-2019